דגים

מאסטרפוד

  הינה מיבואני הדגים המובילים בארץ. החברה מתבססת על ניסיונה עוד בטרם הליך המיזוג ועל קשריה הענפים עם הספקים המובילים בעולם. ניסיון זה מהווה יתרון חשוב בבחירת הספקים הנכונים המקפידים על אמות מידה מחמירות על מנת לספק את המוצר האיכותי ביותר.

מאסטרפוד

  מייבאת מגוון דגים מהעולם הכוללים: סלמון, נסיכת הנילוס, דגיי אמנון, בקלה, טונה, גול ועוד. כל אלו מוקפאים בהקפאה מהירה, שיטת הקפאה ייחודית השומרת על טריות ואיכות הדגים ועל ערכם התזונתי. כמו כן, בשנים האחרונות מייבאת החברה מגוון רחב של דגי איכות טריים וביניהם סלמון נורבגי, המוטס לארץ מספר פעמים בשבוע. ייבוא זה מאפשר לחברה להציע ללקוחותיה ליהנות מכל יתרונות הדגים הטריים שאינם נידוגים בארץ.

בנוסף, מקפידה החברה לפקח על מוצריה החל משלב ההובלה הימית, דרך מתקני הקירור וכלה בנקודת הקצה, ממנה מגיעים הדגים לצרכן. צוותים מיוחדים של החברה אוספים ובודקים באופן שוטף את הנתונים השונים לכל אורך הדרך, זאת תוך שיתוף פעולה מלא עם רשויות הבריאות.

בין מגוון מוצרי הדגים של החברה ניתן למצוא גם מותג פרטי של מאסטרפוד. מותג זה פונה ללקוחות הקצה, כאשר על אריזות המוצר ניתן למצוא הצעות הגשה על פי מתכוני שף מובחרים.